Nasze marki

Verotech – polski producent najwyższej jakości automatyki biurowej i akcesoriów związanych z wyposażeniem biura. W ofercie marki Verotech znajdują się takie produkty jak: niszczarki, laminatory, bindownice, wentylatory kolumnowe, skrzynki na listy, kasetki na klucze i pieniądze oraz produkty związane z szeroko rozumianą ergonomią pracy.


Print

ARDA – włoska marka oferująca produkty, które pomagają zorganizować przestrzeń roboczą i zachować porządek w domu oraz w biurze. Żywe kolory, wysoka jakość i rozsądna cena to główne cechy tej marki. W ofercie znajdują się między innymi organizery i półki na dokumenty, tablice ścienne i maskownice

PrintExponent World – włoska marka, która od 30 lat oferuje akcesoria biurowe i komputerowe. Produkcja odbywa się na terenie Włoch z wykorzystaniem najnowszych technologii i przy zachowaniu najwyższej staranności. Doświadczenie i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że produkty tej marki wyróżniają się jakością oraz ułatwiają pracę. W ofercie znajdziemy produkty, pomagające zorganizować przestrzeń roboczą i zachować porządek w domu oraz w biurze. Organizatory pod drukarki, podstawki na laptopa i podnóżki to najpopularniejsze produkty marki


 

PrintMarka Fabrizio została założona w 1652 roku w Czechach przez Christiana Sieber`a. Chociaż siedziba firmy przeniesiona została do Bad Reichenhall w Bawarii, nadal jest to firma rodzinna. Działalność firmy kontynuuje już jedenaste pokolenie. Własny dział projektowy marki śledzi najnowsze trendy i dzięki temu co roku proponuje nowe kolekcje. Produkty Fabrizio wyróżniają się wysoką jakością materiałów, starannymi wykończeniami oraz ciekawym designem. W szerokiej ofercie znajdują się m.in. walizki podróżne, plecaki, torby, wózki na zakupy, koszyki na plażę i plecaki dla dzieci.

Print

i-stay to brytyjski dostawca szerokiej gamy toreb i plecaków na laptopa.
Produkty te wyróżniają się wysoką jakością materiałów, nowoczesnym designem oraz wyjątkowym paskiem na ramię. Opatentowany pasek wykonano z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu torba na pewno nie spadnie z ramienia!


METALPLUS – włoski producent wszelkiego rodzaju gablot, szafek na klucze oraz przenośnych skrzynek na dokumenty czy też na pieniądze. Szeroka gama produktowa oraz kolorystyczna sprawia, że asortyment firmy Metalplus wzbudza zainteresowanie coraz większej ilości klientów urządzających biuro.

PrintFirma Genie jest obecna na niemieckim rynku od 1995 roku. Genie jest dostawcą szerokiej gamy produktów biurowych takich jak: niszczarki, laminatory czy też gilotyny. Produkty Genie charakteryzują się wysoką jakością wykonania w połączeniu z rozsądną ceną.


PrintMonolith to niemiecka firma założona w 2002 roku jako spółka zależna Vocke Industries. Monolith posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów biurowych takich jak: niszczarki, laminatory, bindownice czy też biznesowe torby na laptopa. Dzięki współpracy z największymi detalistami w Europie, marka Monolith jest w stanie dostarczać najnowsze rozwiązania dla biznesu.

PrintBonsaii
Niemiecki producent wysokiej jakości niszczarek do papieru, przystosowanych do pracy ciągłej. Niszczarki znajdujące się w ofercie marki Bonsaii, charakteryzują się atrakcyjnym designem oraz bardzo cichą pracą. Wszystkie modele znajdujące się w ofercie Bonsaii niszczą dokumenty na ścinki oraz są przystosowane również do niszczenia płyt CD/DVD